Production operator

You don’t have to be a skilled in electrotechnics to be a great match for this position. Drive and encouragement is what counts. Go ahead in case you feel this is interesting for you.

Submit CV

Competitive Financial
Rewards

Development and
Education

Flexible Working
Conditions

Health and Social
Benefits

Česká společnost siliXcon s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou řídících jednotek pro elektrické pohony hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:

  • Příprava kabelových svazků (stříhání, odizolování, krimpování)
  • Pájení silové a signálové kabeláže
  • Kompletace PCB do chladičů a montáž konečného výrobku dle výrobní dokumentace
  • Testování a nahrávání výrobků
  • Drobné opravy a pájení SMD součástek

Požadujeme:

  • Praxi z výrobní společnosti (montáž, pájení) – je výhodou, ne podmínkou
  • Praxe s ručním pájením na desky plošných spojů velkou výhodou, ne podmínkou
  • Zručnost
  • Aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností (28000–40000 Kč)
  • Měsíční bonusy dle odvedené práce (až 12 000 Kč)
  • Práci pouze na jednu směnu (6:00 – 14:30)
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravné za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na dovolenou – 10 000 Kč
  • Kurzy angličtiny
  • Cross-training
  • Teambuildingy

Místo výkonu práce Biskupice u Luhačovic.

Your personal info

Career